HAKKIMIZDA

1982 yılından itibaren bağımsız yedek parça pazarına katma değer ve bilgi birikimi katan kadrosuyla Türkiye ve dünyada ortaklarıyla kaliteyi ön planda tutan TUNCH ve ekibi, binek, ticari araç, kamyon ve otobüs parçaları konusunda sektörün önemli ve öncü tedarikçilerinden biridir.

Uzun yılların getirdiği deneyimi ile kaliteyi ön planda tutarak müşterilerinin övgüsünü kazanan TUNCH, çeşitlilik ve servis kalitesi ile partnerlerine uygun çözümler üretmektedir.

TUNCH ürünlerini kullanan müşterilerimizin ve ticari partnerlerimizin markaya olan güvenlerindeki en belirgin neden, TUNCH ürünlerinin IATF/TS16949 kalite belgesine sahip olmasıdır.

İşine önem veren profesyoneller için ‘İHTİYAÇLARI ŞEKİLLENDİRİR ’ sloganıyla yola çıkan firmamız, fiyat istikrarı ve zamanında sevkiyat politikası ile bağımsız yedek parça pazarının çözüm ortağıdır.

Just Spare Parts HAKKIMIZDA

MİSYON VE VİSYONUMUZ

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte bağımsız yedek parça sektöründe kalite ve çeşitliliği ile isminden söz ettiren uluslararası lider bir tedarikçi olmak.

Vizyonumuz

Sektörün gereksinimlerini ön planda tutarak, işbirliği yaptığımız müşterilerimizle sürekli diyaloğu arttırıp, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ticari partnerlerimizin hizmetine sunmak.

Just Spare Parts MİSYON VE VİSYONUMUZ

KALİTE POLİTİKASI

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan firmamız; toplam kalite felsefesine uygun bir yönetim anlayışı içerisinde, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, her türlü önerilerinizi büyük bir ciddiyetle dikkate almayı, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Just Spare Parts KALİTE POLİTİKASI

MARKA

Güçlü bir marka algısının bütün ögelerini bünyesinde bulunduran TUNCH, ‘İHTİYAÇLARI ŞEKİLLENDİRİR’ sloganıyla ürünlerinin bağımsız yedek parça pazarında seçkin ticari ortakları tarafından neden talep edildiğinin en önemli göstergesidir.

TUNCH ürün gruplarının müşterilerimiz tarafından talep edilmesinin nedenleri;


- Ürün kalitesi

- Fiyat istikrarı

- Taleplerin güncel olarak takibi

- Ürün grubunun çeşitliliği

- Hızlı sevkiyat

- Ulusal ve Uluslararası güven ve bilinirlik

- Üst düzey teknolojik sipariş takibi ve katalog alt yapısı

Just Spare Parts MARKA

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimiz bizim hem varlık nedenimiz hem de misafirimizdir.

Müşterilerini memnun eden kurumlar sürekli gelişir, müşteri memnuniyeti standartlarını oluşturamayan kurumlar ise bir süre sonra etkinliklerini kaybeder. Bu saptamadan yola çıkarak, müşterilerimizin beklentisini iyi analiz eder; çözüm odaklı yaklaşımlar içinde oluruz.

Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Müşterilerimizin şikâyetlerini nezaketle dinler; gerekli yerlere iletir ve en kısa sürede cevaplanması için çalışırız.

Müşterilerimizin taleplerini doğru anlar; gerekli yerlerle görüşür, elimizden geldiğince karşılamaya çalışırız.

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.

Just Spare Parts MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

SOSYAL SORUMLULUK

Doğaya ve geleceğimiz olan yeni nesillerin sağlığını tehdit edecek ürünleri bünyemizde bulundurmamak;

‘Doğaya Saygı, Yaşayanlara Saygı’ prensibini kendine ilke edinen firmamız gelecek nesillere ahlaklı, dürüst ve yaşanabilir bir toplum miras bırakmak için sosyal projelerde aktif rol oynamaktadır.

Just Spare Parts SOSYAL SORUMLULUK